Stavebníctvo
Miroslav Suchánek
Stolárske práce
- Obec
- Sobotište
- Od roku
- 2004
- IČO
- 40 766 764
Miroslav Suchánek
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 906 05 Sobotište
- Na trhu od
- 18. mája 2004
- IČO
- 40 766 764
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.32)
- Stolárske práce
Podnikanie v číslach
- 22
- rokov na trhu
- 2004
- rok vzniku
- 7
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Miroslav Suchánek
Miroslav Suchánek – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Sobotište. Podniká od 18. mája 2004.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Stolárske práce“ (43.32). Predmet podnikania tvorí 7 položiek, napríklad zámočníctvo, zváračské práce a maliarske a natieračské práce.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Miroslav Suchánek
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 40 766 764
- Dátum vzniku
- 18. mája 2004
- Miesto podnikania
- 906 05 Sobotište
- Živnostenský register
- Okresný úrad Senica, vložka č. 240-15315
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.32)
- Stolárske práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Miroslav Suchánek zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.
-
Zámočníctvo
-
Zváračské práce
-
Maliarske a natieračské práce
-
Upratovacie práce
-
Demolácie a zemné práce
-
Prípravné práce pre stavbu
Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
- Zámočníctvo
- Zváračské práce
- Maliarske a natieračské práce
- Upratovacie práce
- Demolácie a zemné práce
- Prípravné práce pre stavbu
- Práce vo výškach v rozsahu voľnej živnosti
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Miroslav Suchánek?
Miesto podnikania je v obci 906 05 Sobotište.
Čím sa Miroslav Suchánek zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Stolárske práce“ (43.32). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: zámočníctvo; zváračské práce; maliarske a natieračské práce; upratovacie práce.
Aké je IČO – Miroslav Suchánek?
IČO je 40 766 764.
Odkedy podniká Miroslav Suchánek?
Podnikanie začalo 18. mája 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.